З її допомогою процес зняття зерен прискорюється у декілька разів, безпечна, проста і надійна в експлуатації.
Ручна кукурузолущилка зовні чимось схожа на м'ясорубку. Агрегат кріпиться на краю столу, однією рукою оператор обертає ручку, а інший подає качани кукурудзи до диска з зубчиками (саме зубці облущивают качани від зерна).
Виробник р. Харків ТОВ "Бриз"
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Бриз |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Сировина, що переробляється | Кукурудзяні качани |