Корморізка — це недорогий і незамінний засіб, призначений для розтирання коренеплодів, овочів та твердих фруктових плодів (всетра та картоплі) для приготування корму для худоби. Агрегат Коза-Нова швидко і ефективно розріже коріння, таким чином значно полегшить життя фермера і збільшить загальну продуктивність у господарстві.
Переважність цієї ручної кораблики перед іншими моделями полягає в тому, що розтирання відбувається на нижчих обертах. Завдяки чому на виході ви отримуєте рівномірну стружку а не "пюре".
З нержавіючої сталі виготовляється надійний механізм кормоизмельчика, який поєднується з масою, переробленою з нержавіючої сталі.
Ця модель дуже компактна і її легко розмістити в господарстві, вона не займе багато місця.
Технічні характеристики:
Комплектування рамок:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Висота | 515 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Півдня-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Сировина, що переробляється | Фрукти, Коренеплоди, Овочі |