Матеріал лез - нержавіюча сталь
Установка довжини: 3; 5; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21 мм
Ширина леза - 41 мм
Насадки: Насадка-гребінь
Додаткова інформація:
Комплектація:
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість установок довжини | 10 |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Виробник | Philips |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 41 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина стрижки | 3 - 21 мм |
| Індикатор зарядки | Немає |
| Налаштування довжини стрижки | за допомогою регулятора |
| Живлення | від мережі |
| Число установок довжини | 10 |
| Ширина ножа | 41 мм |